О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 407
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827
В соответствии со  статьей 4  Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827 " О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан " (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 1; 2003 г., N 44, ст. 469; 2007 г., N 18, ст. 197) следующее дополнение:
Перечень профессиональных и иных праздников в Республике Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"День работников атомной отрасли - 28 сентября".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 407 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 4-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 1-құжат; 2003 ж., N 44, 46 9-құжат; 2007 ж., N 18, 197-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелердің тізбесі мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Атом саласының қызметкерлері күні - 28 қыркүйек".
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев