О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2008 года N 468
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан
при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Открыть в городе Вене (Австрийская Республика) Постоянное представительство Республики Казахстан при Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президентінің Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 мамырдағы N 468 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігін ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Вена қаласында (Австрия Республикасы) Еуропадағы қауіпсіздік пен ынтымақтастық ұйымы жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілдігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев