О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 479
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88; N 50, ст. 529; 2007 г., N 2, ст. 22; N 13, ст. 146; 2008 г., N 1, ст.1) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Исекешева                         - Помощника Президента
Асета Орентаевича                   Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Школьника B.C.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 479 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі
N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат; N 13, 146-құжат; 2008 ж., N 1, 1-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына енгізілсін:
Исекешов               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы          көмекшісі;
көрсетілген Комиссияның құрамынан В.С. Школьник шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев