О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 феврали 2008 года N 187
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2008 года N 505
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2008 года N 187 "Об утверждении Правил субсидирования ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым банками второго уровня предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их оборотных средств" следующие изменения:
в  Правилах  субсидирования ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым банками второго уровня предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их оборотных средств, утвержденных указанным постановлением:
в  пункте 3  слова "(далее - программа)" заменить словами ", по программе 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" (далее - программа);
в  подпункте 1)  пункта 9 слова "14,5 (четырнадцать целых пять десятых)" заменить словами "16 (шестнадцать)";
в  приложении 1  к указанным Правилам слова "по лоту" заменить словами ", программы 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" по лоту";
в  приложении 5  к указанным Правилам слова ", в сумме" заменить словами ", по программе 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты", в сумме";
в  приложении 7  к указанным Правилам в заголовке слова "согласно договора" заменить словами ", по программе 109 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" согласно договору".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 ақпандағы N 187 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 мамырдағы N 505 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың айналым қаражатын толықтыруға екінші деңгейдегі банктер беретін кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 ақпандағы N 187  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың айналым қаражатын толықтыруға екінші деңгейдегі банктер беретін кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау ережесінде:
3-тармақтағы "2008 жылға" деген сөздер ", 109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бағдарламасы бойынша 2008 жылға" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы "14,5 (он төрт бүтін оннан бес)" деген сөздер "16" (он алты)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 1-қосымшадағы "кіші бағдарламасын" деген сөздер "кіші бағдарламасын, 109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бағдарламасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 5-қосымшадағы "ашылған банктің" деген сөздер ", 109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бағдарламасы бойынша ашылған банктің" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 7-қосымшада тақырыбындағы "банк кредиті" деген сөздер ", 109 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу" бағдарламасы бойынша банк кредиті" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов