О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года N 217
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2008 года N 532. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2010 года № 682.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.07.2010 № 682 (порядок введения в действие см. п.3).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года N 217 "Некоторые вопросы перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 12, ст. 121) следующее изменение:
в  Совокупном таможенном платеже на товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан физическими лицами в упрощенном порядке, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце первом цифры "17" заменить цифрами "13".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 217 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 мамырдағы N 532 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 шілдедегі № 682 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.01 № 682 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жеке тұлғалардың тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 217 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 12, 121-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жеке тұлғалар Қазақстан Республикасының кеден аумағына оңайлатылған тәртіппен әкелетін тауарларға жиынтық кедендік төлемде:
бірінші абзацтағы "17" деген сандар "13" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов