О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1369
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2008 года N 645. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2009 года № 451
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.03.2009 № 451 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1369 "Об утверждении перечня универсальных услуг телекоммуникаций и Плана ребалансирования тарифов на универсальные услуги телекоммуникаций" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 50, ст. 630) следующие изменения:
в пункте 3 слова "с 1 июля 2008 года" заменить словами "с 1 января 2009 года";
в Плане ребалансирования тарифов на универсальные услуги телекоммуникаций, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Предельный уровень тарифа (тенге, без НДС)" цифры "2007" и "2008" заменить соответственно цифрами "2008" и "2009";
в графе "Изменение" цифры "2008/2007" заменить цифрами "2009/2008".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1369 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 маусымдағы N 645 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 31 наурыздағы N 451 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.31. N 451 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Телекоммуникацияның әмбебап қызметтерінің тізбесін және Телекоммуникацияның әмбебап қызметтеріне арналған тарифтерді қайта баланстау жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1369 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 630-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақта "2008 жылғы 1 шілдеден бастап" деген сөздер "2009 жылғы 1 қаңтардан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Телекоммуникацияның әмбебап қызметтеріне арналған тарифтерді қайта баланстау жоспарында:
"Тарифтің шекті деңгейі (теңге, ҚҚС-сыз)" бағанында "2007" және "2008" деген сандар тиісінше "2008" және "2009" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өзгеруі" бағанында "2008/2007" деген сандар "2009/2008" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов