О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 311"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2008 года N 672
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 311".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившим силу
Указа Президента Республики Казахстан
от 6 апреля 2007 года N 311
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2007 года N 311 "О мерах по дальнейшему научно-технологическому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 11, ст. 118).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 311 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 шілдедегі N 672 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 311 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің
2007 жылғы 6 сәуірдегі N 311 Жарлығының
күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының ғылыми-технологиялық одан әрі дамуы жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 6 сәуірдегі N 311  Жарлығының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 118-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев