О вопросах Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2008 года N 684
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) организации, находящиеся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) территориальные подразделения Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) государственные учреждения - территориальные подразделения Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить перерегистрацию государственных учреждений в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2008 года N 684
Перечень
переименовываемых организаций, находящихся в ведении
Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Территориальные подразделения
1. Юго-Восточное региональное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте.
2. Главное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте в Центральный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте.
3. Семипалатинское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологическое надзора на железнодорожном транспорте в Семейское отделенческое управление государственного санитарно-эпидемиологическое надзора на железнодорожном транспорте.
4. Западное региональное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте в Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте.
5. Северо-Западное региональное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте в Северо-Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте.

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 шілдедегі N 684 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы ұйымдар;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелерді әділет органдарында қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 684 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы қайта аталатын ұйымдардың тізбесі
Аумақтық бөлімшелері
1. Оңтүстік-Шығыс өңірлік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Оңтүстік-Шығыс өңіраралық темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментіне.
2. Көліктегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бас басқармасы Көліктегі орталық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментіне.
3. Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасына.
4. Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Батыс өңіраралық темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментіне.
5. Солтүстік-Батыс өңірлік әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Солтүстік-Батыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментіне.

6. Юго-Восточное региональное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте в Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте.
Государственные учреждения
1. Головной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на транспорте в Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте.
2. Семипалатинский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте в Семейский отделенческий центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2008 года N 684
Перечень
переименовываемых территориальных
подразделений Комитета фармацевтического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
6. Отдел фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.

6. Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы Оңтүстік-Шығыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментіне.
Мемлекеттік мекемелер
1. Көліктегі бас санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы Солтүстік-Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығына.
2. Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы Семей бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 684 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің қайта аталатын аумақтық бөлімшелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ақмола облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментіне.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Ақтөбе облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментіне.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Алматы облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментіне.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Алматы қаласы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментіне.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Астана қаласы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаментіне.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Атырау облысы бойынша фармацевтикалық бақылау бөлімі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментіне.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне.

8. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Отдел фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
10. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
12. Отдел фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Отдел фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Управление фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области в Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2008 года N 684
Перечень
переименовываемых государственных учреждений - территориальных
подразделений Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг
Министерства здравоохранения Республики Казахстан

8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Жамбыл облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментіне.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша фармацевтикалық бақылау бөлімі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қарағанды облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментіне.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қостанай облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментіне.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Қызылорда облысы бойынша фармацевтикалық бақылау бөлімі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментіне.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Маңғыстау облысы бойынша фармацевтикалық бақылау бөлімі Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментіне.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Павлодар облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментіне.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша фармацевтикалық бақылау басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 684 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері - қайта аталатын мемлекеттік мекемелері тізбесі

1. Акмолинское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Актюбинское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Алматинское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
6. Атырауское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Восточно-Казахстанское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
8. Жамбылское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Западно-Казахстанское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.

1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақмола облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаментіне.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақтөбе облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаментіне.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаментіне.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментіне.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаментіне.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Атырау облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаментіне.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Жамбыл облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаментіне.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаментіне.

10. Карагандинское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Костанайское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
12. Кызылординское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Мангистауское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Павлодарское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Северо-Казахстанское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Южно-Казахстанское областное управление Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2008 года N 684
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1124 "Вопросы Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 533):
в заголовке слово "фармации" заменить словами "фармацевтического контроля";

10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қарағанды облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментіне.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қостанай облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаментіне.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қызылорда облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаментіне.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Маңғыстау облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаментіне.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Павлодар облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаментіне.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық басқармасы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 684 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12. 2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1124 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 533-құжат):
тақырыбында "Фармация" деген сөз "Фармацевтикалық бақылау" деген сөздермен ауыстырылсын;

подпункт 3) пункта 1 дополнить словами "фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
Перечень территориальных подразделений Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 .
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1125 "Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 534):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Органы":
в заголовке раздела слово "Органы" заменить словами "Территориальные подразделения";
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте с ниже перечисленными территориальными подразделениями:";
в абзаце четвертом слово "Семипалатинское" заменить словом "Семейское";
абзац первый подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"Центральный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте с ниже перечисленными территориальными подразделениями:";
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте с ниже перечисленными подразделениями:";
подпункты 4) и 5) изложить в следующей редакции:
"4) Юго-Восточный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте;
5) Северо-Западный межрегиональный департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора на воздушном транспорте.";
в разделе "Государственные учреждения":
в пункте 2:
в абзаце четвертом подпункта 1) слово "Семипалатинский" заменить словом "Семейский";
абзац первый подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"Северо-Центральный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте с ниже перечисленными территориальными подразделениями:".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1327 "Вопросы Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 628):
Перечень государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению 2 .
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2008 года N 684
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1124
Перечень
государственных учреждений - территориальных
подразделений Комитета фармацевтического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан

1-тармақтың 3) тармақшасындағы "Комитеттің" деген сөз "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармация комитетінің аумақтық бөлімшелерінің тізбесі 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1125 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 534-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Органдар" бөлімінде:
бөлімнің тақырыбында "Органдар" деген сөз "Аумақтық бөлімшелер" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңтүстік-Шығыс өңіраралық темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті, төменде санамаланған аумақтық бөлімшелерімен:";
төртінші абзац сол күйінде қалдырылсын;
2) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Көліктегі орталық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті, төменде санамаланған аумақтық бөлімшелерімен:";
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Батыс өңіраралық темір жол көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті, төменде санамаланған бөлімшелерімен:";
4) және 5) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Оңтүстік-Шығыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті;
5) Солтүстік-Батыс өңіраралық әуе көлігіндегі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті";
"Мемлекеттік мекемелер" бөлімінде:
2-тармақта:
төртінші абзац сол күйінде қалдырылсын;
2) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Солтүстік-Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы, төменде санамаланған аумақтық бөлімшелерімен:".
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1327 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 628-құжат):
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 684 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1124 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

1. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
6. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
8. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
10. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
12. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2008 года N 684
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2004 года N 1327
Перечень
государственных учреждений - территориальных подразделений
Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.

1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 684 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1327 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.

2. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
6. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
8. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
10. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
12. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қызылорда облыстық департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.