О распределении сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2008 год на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 694
В целях реализации  статьи 15-1 Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2008 год на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить:
1) своевременное и целевое использование выделенных сумм целевых текущих трансфертов;
2) представление в Министерство образования и науки Республики Казахстан, Министерство здравоохранения Республики Казахстан соответствующих отчетов об использовании выделенных сумм целевых текущих трансфертов до 5 числа месяца, следующего за отчетным.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 июля 2008 года N 694
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на 2008 год на выплату стипендий обучающимся
в организациях технического и профессионального,
послесреднего образования на основании государственного
образовательного заказа местных исполнительных органов
N
п/п
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
всего
в том числе
Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан
Министерство
здравоохра-
нения
Республики
Казахстан
1
2
3
4
5
Всего
225 245
192 806
32 439
1.
Акмолинская область

2008 жылға арналған облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 694 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңының  15-1-бабын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2008 жылға арналған облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу бекітілсін.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінген сомаларын уақтылы және мақсатты пайдалануды;
2) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне есептіден кейінгі айдың 5-күніне дейін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінген сомаларының пайдаланылуы туралы тиісті есептер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 17 шілдедегі
N 694 қаулысымен
бекітілген
2008 жылға арналған облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
ұйымдарында білім алушыларға стипендиялар төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с
N
Атауы
Сомасы, мың теңге
барлығы
оның ішінде
Қазақстан
Республикасы
Білім және
ғылым
министрлігі
Қазақстан
Республикасы
Денсаулық
сақтау
министрлігі
1
2
3
4
5
Барлығы
225 245 192 806 32 439
1.
Ақмола облысы