О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года N 111-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года N 704
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года N 111-1 "Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Концепции перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию на 2007-2024 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 4, ст. 51) следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Концепции перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию на 2007-2024 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Нормативно-правовое, институциональное и кадровое обеспечение":
в подразделе 1.2. "Институциональное обеспечение":
в графе 5 строки, порядковый номер 1.2.4. слова "IV квартал" заменить словами "II квартал";
в разделе 4 "Устойчивое развитие общества":
в подразделе 4.4. "Развитие гражданского общества":
в графе 5 строки, порядковый номер 4.4.2. слова "I квартал 2009 года" заменить словами "IV квартал 2008 года";
в подразделе 4.5. "Культура и информация":
в графе 5 строки, порядковый номер 4.5.1. слова "15 июля 2009 года" заменить словами "IV квартал 2008 года";
в подразделе 4.6. "Образование и наука":
в графе 5 строки, порядковый номер 4.6.2. слова "II квартал" заменить словами "IV квартал";
в графе 2 строки, порядковый номер 4.6.3. слова "по стимулированию" заменить словом "для";
в графе 5 строки, порядковый номер 4.6.3. слова "II квартал" заменить словами "IV квартал";
в разделе 5. "Устойчивый экономический прогресс":
в подразделе 5.1. "Повышение эффективности использования ресурсов":
в графе 5:
строки, порядковый номер 5.1.3. слова "30 июля 2009 года" заменить словами "IV квартал 2008 года";
строки, порядковый номер 5.1.9. слова "IV квартал" заменить словами "II квартал";
в разделе 6 "Экологическая устойчивость":
в подразделе 6.1 "Сохранение и восстановление природной среды":
в графе 5 строки, порядковый номер 6.1.3. слова "30 июля" заменить словами "II квартал";
в строке, порядковый номер 6.1.10.:
графу 4 дополнить аббревиатурами "МСХ, МЧС";
в графе 5 слово "июля" заменить словом "января";
в графе 5 строки, порядковый номер 6.1.11. слово "июля" заменить словом "января";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 111-1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі N 704 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.»"Қазақстан Республикасының 2007-2024 жылдарға арналған орнықты дамуға көшу тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 111-1 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 4, 51-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Қазақстан Республикасының 2007-2024 жылдарға арналған орнықты дамуға көшу тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"Нормативтік-құқықтық, институционалдық және кадрлық қамтамасыз ету" деген 1-бөлімде:
"Институционалды қамтамасыз ету" деген 1.2.-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1.2.4.-жолдың 5-бағанындағы "IV тоқсан" деген сөздер "II тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қоғамның орнықты дамуы" деген 4-бөлімде:
"Азаматтық қоғамды дамыту" деген 4.4.-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 4.4.2.-жолдың 5-бағанындағы "2009 жылғы I тоқсан" деген сөздер "2008 жылғы IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мәдениет және ақпарат" деген 4.5-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 4.5.1.-жолдың 5-бағанындағы "2009 жылғы 15 шілде" деген сөздер "2008 жылғы IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Білім беру және ғылым" деген 4.6.-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 4.6.2.-жолдың 5-бағанындағы "II тоқсан" деген сөздер "IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4.6.3.-жолдың 2-бағанындағы "енгізуді ынталандыру жөнінде" деген сөздер "енгізу үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4.6.3.-жолдың 5-бағанындағы "ІІ тоқсан" деген сөздер "IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орнықты экономикалық прогресс" деген 5-бөлімде:
"Ресурстарды пайдалану тиімділігін арттыру" деген 5.1.-кіші бөлімде:
5-бағанда:
реттік нөмірі 5.1.3.-жолдағы "2009 жылғы 30 шілде" деген сөздер "2008 жылғы IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5.1.9.-жолда "4 тоқсан" деген сөздер "II тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Экологиялық орнықтылық" деген 6-бөлімде:
"Табиғи ортаны сақтау және қалпына келтіру" деген 6.1.-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 6.1.3.-жолдың 5-бағанындағы:
"30 шілдеге" деген сөздер "II тоқсанда" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6.1.10.-жолда:
4-баған ", АШМ, ТЖМ" деген аббревиатуралармен толықтырылсын;
5-бағанда "шілдеге" деген сөз "қаңтарға" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6.1.11.-жолдың 5-бағанындағы "шілдеге" деген сөз "қаңтарға" деген сөзбен ауыстырылсын;

в подразделе 6.5. "Контроль за использованием и распространением генетически измененных организмов, предотвращение занесения или самостоятельного проникновения карантинных и чужеродных вредных организмов":
в графе 5 строки, порядковый номер 6.5.2. слово ", ежегодно" заменить словами "2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Генетикалық жағынан өзгерген организмдердің пайдаланылуы мен таратылуын бақылау, карантиндік және бөтен текті зиянды организмдерді енгізудің немесе оның өз бетімен кіруінің алдын алу" деген 6.5.-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 6.5.2.-жолдың 5-бағанында "2 тоқсан, жыл сайын" деген сөздер "2008 жылғы 2-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов