О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 58"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года N 709
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 58".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в распоряжение Президента Республики
Казахстан от 15 июля 1999 года N 58
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 58 "Об утверждении состава Республиканской комиссии по государственным символам" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 282; 2002 г., N 42, ст. 415; 2003 г., N 35, ст. 347; 2004 г., N 21, ст. 266; 2005 г., N 22, ст. 267; 2007 г. N 9, ст. 100; N 24, ст. 268; 2008 г., N 4, ст. 43) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской комиссии по государственным символам, утвержденный указанным распоряжением:
Кул-Мухаммеда               - Министра культуры и информации
Мухтара Абрарулы              Республики Казахстан, заместителем
председателя
Мынбая                      - вице-министра культуры и
Дархана Камзабекулы           информации Республики Казахстан,
секретарем
Карина                      - заведующего Отделом внутренней
Ерлана Тынымбайулы            политики Администрации
Президента Республики Казахстан
Школьника                   - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича          Республики Казахстан;
строки:
"Касымов                    - первый вице-министр внутренних
Калмуханбет Нурмуханбетович   дел Республики Казахстан",
"Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович           Республики Казахстан",
"Шаймерден                  - директор Департамента историко-
Ербол Шаймерденулы            культурного наследия Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Касымов                    - вице-министр внутренних дел
Калмуханбет Нурмуханбетович   Республики Казахстан",
"Куанганов                  - ответственный секретарь
Фархад Шаймуратович           Министерства образования и науки
Республики Казахстан",
"Шаймерден                  - директор Департамента культуры и
Ербол Шаймерденулы            развития языков Министерства культуры
и информации Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Бабакумарова Е.Ж., Досжана А.Д., Ертысбаева Е.К., Оразбакова Г.И.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 58 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі N 709 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 58 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 58 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 58  өкіміне  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 23, 282-құжат; 2002 ж., N 42, 415-құжат; 2003 ж., N 35, 347-құжат; 2004 ж., N 21, 266-құжат; 2005 ж., N 22, 267-құжат; 2007 ж., N 9, 100-құжат; N 24, 268-құжат; 2008 ж., N 4, 43-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік рәміздер жөніндегі республикалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Құл-Мұхаммед                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                 және ақпарат министрі, төрағаның
орынбасары
Мыңбай                        - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дархан Қамзабекұлы              және ақпарат вице-министрі, хатшы
Қарин                         - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ерлан Тынымбайұлы               Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі
Школьник                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич              және сауда министрі;
мына:
"Қасымов                      - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы      бірінші вице-министрі",
"Қуанғанов                    - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы              ғылым вице-министрі",
"Шаймерден                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Ербол Шаймерденұлы              ақпарат министрлігі Тарихи-мәдени
мұра департаментінің директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қасымов                      - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы      вице-министрі",
"Қуанғанов                    - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы              ғылым министрлігінің жауапты
хатшысы",
"Шаймерден                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Ербол Шаймерденұлы              ақпарат министрлігі Мәдениет және
тілдерді дамыту департаментінің
директоры";
көрсетілген Комиссия құрамынан Е.Ж. Бабақұмаров, А.Д. Досжан, Е.Қ. Ертісбаев, Ғ.І. Оразбақов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.Назарбаев