О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об образовании района "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2008 года N 737
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об образовании района "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об образовании района "Есиль"
в городе Астане - столице Республики Казахстан
В соответствии со  статьей 5  Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Образовать административно-территориальную единицу - район "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан.
2. Установить административные границы района "Есиль" с включением в него части земель районов "Алматы" и "Сарыарка" города Астаны - столицы Республики Казахстан общей площадью 31,2 тыс. гектаров.
3. Правительству Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында "Есіл" ауданын құру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 тамыздағы N 737 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында "Есіл" ауданын құру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында "Есіл" ауданын құру туралы
"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі  Заңының  5-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында әкімшілік-аумақтық бірлік - "Есіл" ауданы құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласының "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының жалпы ауданы 31,2 мың гектар жер бөлігін қосумен "Есіл" ауданының әкімшілік шекарасы белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев