О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1449
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2008 года N 761
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1449 "Об утверждении Программы развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 50, ст. 496) следующие изменения:
в Программе развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в строке "Объемы и источники финансирования" раздела 1. "Паспорт Программы" слова "2008 г. - 6520,7 млн. тенге" заменить словами "2008 г. - 5827,9 млн. тенге";
в разделе 5. "Основные направления и механизм реализации Программы":
в подразделе 5.6.-1. "Ликвидация и консервация самоизливающихся скважин":
в абзаце третьем цифры "8", "146" заменить соответственно цифрами "4", "73";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в Таблице планируемых геологоразведочных работ на 2006-2009 годы:
в разделе 3. "Ликвидация и консервация самоизливающихся скважин":
в графе 10 цифры "1385,5" заменить цифрами "692,7";
в подпункте 1):
в графе 6 цифры "146" заменить цифрами "73";
в графе 10 цифры "745,5" заменить цифрами "372,7";
в подпункте 2):
в графе 6 цифру "8" заменить цифрой "4";
в графе 10 цифры "640,0" заменить цифрами "320,0";
в графе 10 строки "Всего по расчету" цифры "6520,7" заменить цифрами "5827,9";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003-2010 годы":
в графе 6 строки, порядковый номер 118 цифры "2008 г. - 640000,0" заменить цифрами "2008 г. - 320000,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 119 цифры "2008 г. - 745540,0" заменить цифрами "2008 г. - 372770,0";
в строке "Итого" цифры "2008 г. - 1385540,0" заменить цифрами "2008 г. - 692770,0";
в строке "2006-2009 годы" цифры "2008 г. - 6520683,0" заменить цифрами "2008 г. - 5827913,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1449 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 тамыздағы N 761 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Елдің минералдық-шикізаттық кешені ресурстық базасын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1449 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 50, 496-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Елдің минералдық-шикізаттық кешені ресурстық базасын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарлама паспорты" деген 1-бөлімнің "Қаржыландыру көлемі мен көздері" деген жолда "2008 ж. - 6520,7 млн. теңге" деген сөздер "2008 ж. - 5827,9 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаның негізгі бағыттары мен іске асыру тетігі" деген 5-бөлімде:
"5.6.-1. Мұнай мен өздігінен асып төгілетін ұңғымаларды жою және консервациялау" деген бөлімшеде:
үшінші абзацта "8", "146" деген сандар тиісінше "4", "73" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
2006 - 2009 жылдарға жоспарланатын геологиялық барлау жұмыстарының кестесінде:
"3. Мұнай мен өздігінен асып төгілетін ұңғымаларды жою және консервациялау" деген бөлімде:
10-бағандағы "1385,5" деген сандар "692,7" деген сандармен ауыстырылсын;
1) тармақшада:
6-бағандағы "146" деген сандар "73" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "745,5" деген сандар "372,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
6-бағандағы "8" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
10-бағандағы "640,0" деген сан "320,0" деген санмен ауыстырылсын;
10-бағанның "Есеп бойынша барлығы" деген жолындағы "6520,7" деген сандар "5827,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"Елдің минералдық-шикізаттық кешенінің ресурстық базасын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 118-жолдың 6-бағанындағы "2008 ж. - 640000,0" деген сандар "2008 ж. - 320000,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 119-жолдың 6-бағанындағы "2008 ж. - 745540,0" деген сандар "2008 ж. - 372770,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "2008 ж. - 1385540,0" деген сандар "2008 ж. - 692770,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2006 - 2009 жылдар" деген жолдағы "2008 ж. - 6520683,0" деген сандар "2008 ж. - 5827913,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов