О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1254
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 783. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1254 "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 600) следующие дополнения и изменения:
в пункте 3:
перед словом "реализация" дополнить словами "хранение и";
слова "30 июня 2008 года" заменить словами "31 декабря 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 30 июня 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1254 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 783 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1349 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1254 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 600-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
3-тармақта:
"сатуды" деген сөздің алдынан "сақтауды және" деген сөздермен толықтырылсын;
"2008 жылғы 30 маусымға" деген сөздер "2008 жылғы 31 желтоқсанға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 30 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов