О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 786
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы:
в подразделе "Государственная программа жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы":
в строке, порядковый номер 82:
в графе 5 цифры "62000000" заменить цифрами "57000000";
в графе 8 цифры "21700000" заменить цифрами "18277000";
в графе 9 цифры "16740000" заменить цифрами "15163000";
в бюджетных инвестициях на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц:
в подразделе "Государственная программа жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы":
в графе 2, строки порядковый номер 3, после слова "уставного" дополнить словами "и резервного";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в подфункции 01 "Жилищное хозяйство":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 053 "Институциональное обеспечение реализации Государственной программы жилищного строительства":
в графе 2 подпрограммы 100 "Увеличение уставного капитала АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" после слова "уставного" дополнить словами "и резервного".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 786 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.01.2009 N 45 (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен ;
2) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008-2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008-2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
2008-2010 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 82-жолда:
5-бағанда "62000000" деген сандар "57000000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "21700000" деген сандар "18277000" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағанда "16740000" деген сандар "15163000" деген сандармен ауыстырылсын;
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестицияларда:
"Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағанында "жарғылық" деген сөзден кейін "және резервтік" деген сөздермен толықтырылсын;
3) "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген V бөлімде:
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
01 "Тұрғын үй шаруашылығы" ішкі функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша:
053 "Тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын институционалдық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
100 "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту" деген кіші бағдарламаның 2-бағанында "жарғылық" деген сөзден кейін "және резервтік" деген сөздермен толықтырылсын.

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.01.2009 N 45 (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов