О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 523"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 790
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 523".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 23 января 2008 года N 523
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., N 3, ст. 36) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", образованной названным Указом:
Сарбасова                  - директора Департамента
Акмади Адиловича             Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, секретарем Комиссии;
Куришбаева                 - Министра сельского хозяйства
Ахылбека Кажигуловича        Республики Казахстан;
Школьника                  - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича         Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Есимова А.С., Оразбакова Г.И., Рахимбергенова Е.М.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыз N 790 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті Жарлық Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы
N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 3, 36-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сарбасов                         - Қазақстан Республикасы Еңбек
Ақмәди Әділұлы                     және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің департамент
директоры, комиссия хатшысы;
Күрішбаев                        - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы                 Ауыл шаруашылығы министрі;
Школьник                         - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич                 Индустрия және сауда министрі;
көрсетілген комиссияның құрамынан А.С.Есімов, Ғ.І.Оразбақов, Е.М.Рахымбергенов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев