О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2008 года N 819
В соответствии со статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 0,14 га из земель лесного фонда Республиканского государственного предприятия "Жасыл Аймак" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Акмолинской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному учреждению "Управление энергетики и коммунального хозяйства города Астаны" (далее - Управление энергетики) для строительства водозаборной насосной станции первого подъема земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Управлению энергетики в соответствии с действующим законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2008 года № 819
Экспликация
земель Республиканского государственного предприятия
«Жасыл Аймак» Комитета лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан,
переводимых из категории земель лесного фонда в категорию
земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гектаров
В том числе:
покрытая
лесом
прогалины
пастбища
сенокосы
прочие
РГП «Жасыл Аймак»
0,14
0,14

Орман қоры жерлерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қыркүйектегі N 819 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Жасыл аймақ» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының орман қоры жерлерінен алаңы 0,14 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауылшаруашылық мақсаттағы емес жерлерінің санатына ауыстырылсын.
2. Ақмола облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін бірінші көтерілімдегі су жинайтын сорғы станциясын салуға «Астана қаласының Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - Энергетика басқармасы) берілуін қамтамасыз етсін.
3. Энергетика басқармасы қолданыстағы заңнамаға сәйкес орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып коюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 3 қыркүйектегі
N 819 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Жасыл аймақ» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының орман қоры жерлерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және басқа да ауылшаруашылық мақсаттағы емес жерлерінің санатына ауыстырылатын жерлерінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы Жалпы алаңы, гектар Оның ішінде:
орман көмкерген алаңқай жерлер жайылым шабындық басқа жерлер
«Жасыл аймақ» РМК
0,14
0,14