О Бурибаеве А.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2008 года № 851
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бурибаева Аскара Исмаиловича вице-министром культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.И.Бөрібаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қыркүйектегі N 851 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Асқар Исмайылұлы Бөрібаев Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов