Об Евниеве А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2008 года N 853
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Евниева Армана Кайратовича вице-министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.Қ.Евниев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 қыркүйектегі N 853 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Арман Қайратұлы Евниев Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов