О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года № 319 и от 2 февраля 2008 года № 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2008 года № 890
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года № 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 12, ст. 140):
в Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графах 2 и 3:
в строке, порядковый номер 26 слова "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" заменить словами "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам частного предпринимательства";
слова "октябрь", "август" и "октябрь" заменить словами "декабрь", "октябрь" и "декабрь";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 46):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 23 и 25, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 36-1 и 55-1, следующего содержания:
"
36-1.
О внесении измене- ний и дополнений в некоторые законода- тельные акты Респу- блики Казахстан по вопросам частного предпринимательства
МИТ
Май
Июнь
Октябрь
Косунов А.О.
55-1.
О внесении дополне-
ний и изменений в
некоторые законода-
тельные акты Респу-
блики Казахстан по
вопросам деятель-
ности торгово-
промышленных палат
МИТ
Апрель
Май
Декабрь
Мамытбеков Е.К.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 және 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 890 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 — 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 12, 140-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 — 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
2 және 3-бағандарда:
реттік нөмірі 26-жолда "Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"қазан", "тамыз" және "қазан" деген сөздер "желтоқсан", "қазан" және "желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 46-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 23 және 25-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 36-1 және 55-1-жолдармен толықтырылсын:
"
36-1.
Қазақстан Республикасының
кейбір
заңнамалық актілеріне жеке кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИСМ
Мамыр
Маусым
Қазан
А.О.Қосынов
55-1.
Қазақстан Республикасының
кейбір
заңнамалық актілеріне сауда-өнеркәсіп
палаталарының қызметі мәселелері бойынша толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
ИСМ
Сәуір
Мамыр
Желтоқсан
Е.Қ.Мамытбеков
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов