О возложении исполнения обязанностей Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2008 года № 905
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
возложить на заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Ербола Турмахановича исполнение обязанностей Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан .
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының міндеттерін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 қазандағы N 905 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының міндеттерін атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ербол Тұрмаханұлы Орынбаевқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов