О Нурпеисове К.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2008 года № 906
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Нурпеисова Кайрата Айтмухамбетовича вице-министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қ.А.Нұрпейісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 қазандағы N 906 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Қайрат Айтмұхамбетұлы Нұрпейісов Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов