О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2008 года N 969
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2008 год».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Закон Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете на 2008 год»
Статья 1 . Внести в Закон Республики Казахстан от 6 декабря 2007  года " О республиканском бюджете на 2008 год " (Ведомости Парламента Peспублики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 177; 2008 г., № 8-9, ст. 29) следующие изменения и дополнение:
1) в статье 1 :
в подпункте 1):
цифры "2 722 210 114" заменить цифрами "3 329 710 114";
цифры "558 446 671" заменить цифрами "1 165 946 671";
в подпункте 2) цифры "2 768 087 899" заменить цифрами "2 716 038 820";
в подпункте 3) цифры "-45 877 785" заменить цифрами "613 671 294";
в подпункте 4):
цифры "50 099 351" заменить цифрами "50 045 039";
цифры "56 049 423" заменить цифрами "55 995 111";
в подпункте 5):
цифры "238 377 064" заменить цифрами "897 980 455";
цифры "239 877 064" заменить цифрами "899 480 455";
2) дополнить статьей 7-1 следующего содержания:
"Статья 7-1. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2008 год целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан на увеличение уставного капитала акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для реализации программы стабилизации экономики и финансовой системы в сумме 607 500 000 тысяч тенге.";
3) в части первой статьи 11 :
цифры "232 008" заменить цифрами "84 036";
цифры "3 070 885" заменить цифрами "1 848 195";
цифры "51 246" заменить цифрами "15 243";
цифры "10 459 303" заменить цифрами "10 308 949";
4) в части первой статьи 11-1 цифры "176 300" заменить цифрами "100 000";
5) в части первой статьи 13 цифры "4 935 690" заменить цифрами "3 559 358";

"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 қазандағы N 969 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Заңы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
1-бап . "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2007 ж., N 23, 177-құжат; 2008 ж., N 8-9, 29-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-бапта:
1) тармақшада:
"2 722 210 114" деген цифрлар "3 329 710 114" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"558 446 671" деген цифрлар "1 165 946 671" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 768 087 899" деген цифрлар "2 716 038 820" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-45 877 785" деген цифрлар "613 671 294" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"50 099 351" деген цифрлар "50 045 039" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"56 049 423" деген цифрлар "55 995 111" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"238 377 064" деген цифрлар "897 980 455" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"239 877 064" деген цифрлар "899 480 455" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 7-1-баппен толықтырылсын:
"7-1-бап. 2008 жылға арналған республикалық бюджетте экономика және қаржы жүйесін тұрақтандыру бағдарламасын іске асыру үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 607 500 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферт қарастырылсын.";
3) 11-баптың бірінші бөлігінде:
"232 008" деген цифрлар "84 036" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 070 885" деген цифрлар "1 848 195" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51 246" деген цифрлар "15 243" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 459 303" деген цифрлар "10 308 949" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 11-1-баптың бірінші бөлігінде "176 300" деген цифрлар "100 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 13-баптың бірінші бөлігінде "4 935 690" деген цифрлар "3 559 358" деген цифрлармен ауыстырылсын;

676 796
029
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
содержание вновь вводимых
объектов образования
1 848 195
031
Целевые трансферты на развитие
областному бюджету Алматинской
области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов
образования
3 037 369
045
Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие человеческого капитала в
рамках электронного правительства

676 796
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 848 195
031
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 037 369
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

2 276 348
048
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
оснащение учебным оборудованием
кабинетов физики, химии, биологии
в государственных учреждениях
начального, основного среднего и
общего среднего образования
2 412 400
050
Оплата услуг поверенным агентам
64 060
056
Обеспечение качества образования
794 303
058
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
создание лингафонных и
мультимедийных кабинетов в
государственных учреждениях
начального, основного среднего и
общего среднего образования
2 676 454
059
Подготовка специалистов в
организациях технического и
профессионального, послесреднего
образования
968 366
076
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение новых технологий
обучения в государственной
системе образования
7 299 278
077
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
выплату стипендий обучающимся в
организациях технического и
профессионального, послесреднего
образования на основании
государственного заказа
местных исполнительных органов

2 276 348
048
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 412 400
050
Сенім білдірілген агенттер қызметіне ақы төлеу
64 060
056
Білім беру сапасын қамтамасыз ету
794 303
058
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 676 454
059
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
968 366
076
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 325 820
077
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

629 277
027
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
содержание вновь вводимых
объектов здравоохранения
84 036
028
Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на закуп
лекарственных средств, вакцин и
других иммунобиологических
препаратов
10 308 949
032
Целевые трансферты на развитие
областному бюджету Алматинской
области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов
здравоохранения

629 277
027
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан пайдалануға берілетін денсаулық сақтау объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
84 036
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 308 949
032
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

016
Строительство и реконструкция объектов
здравоохранения
019
Создание информационных систем здравоохранения
023
Развитие мобильной и телемедицины в здравоохранении
аульной (сельской) местности
032
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
213
Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
019
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
217
Министерство финансов Республики Казахстан
052
Кредитование реализации Государственной программы
жилищного строительства в Республике Казахстан
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
021
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Актюбинской области на строительство подводящего газопровода Мартукского района
054
Развитие сети магистрального газопровода
Бейнеу-Шымкент
233
Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
002
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов
Астаны и Алматы на строительство и приобретение жилья
004
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и
обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
системы водоснабжения
025
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
жилья государственного коммунального жилищного фонда
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное
пространство
205
Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
005
Строительство и реконструкция объектов спорта
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
объектов спорта
021
Развитие специальной экономической зоны "Бурабай"
206
Министерство культуры и информации Республики
Казахстан
006
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
объектов культуры

016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
023
Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда ұтқыр және телемедицинаны дамыту
032
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
052
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға кредит беру
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
021
Ақтөбе облысының облыстық бюджетіне Мәртөк ауданында жеткізуші газ құбырын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
054
Бейнеу-Шымкент магистральды газ құбырының желілерін дамыту
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
002
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит беру
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
025
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
005
Спорт объектілерін салу және реконструкциялау
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
021
"Бурабай" арнайы экономикалық аймағын дамыту
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мәдениет объектiлерiн дамытуға берiлетін нысаналы даму трансферттері

023
Развитие объектов культуры
024
Создание информационных систем по развитию
государственного языка и других языков народа
Казахстана
694
Управление делами Президента Республики
Казахстан
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской
курортной зоны
09
Топливно-энергетический комплекс и
недропользование
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
005
Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак
016
Развитие информационных систем
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы
031
Предоставление кредитных ресурсов АО "Достык
Энерго"
053
Предоставление кредитных ресурсов АО "Банк Развития Казахстана" на строительство инфраструктуры первого интегрированного газохимического комплекса в Атырауской области
057
Повышение уровня энергоэффективности отраслей
экономики
112
Создание электронного правительства
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
особо охраняемые природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира, земельные
отношения
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
008
Развитие инфраструктуры государственных учреждений
011
Развитие объектов ветеринарных лабораторий
016
Постприватизационная поддержка сельского хозяйства
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
системы водоснабжения
027
Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение
северной части Аральского моря (1-я фаза)
028
Водоснабжение и санитария населенных пунктов региона Аральского моря
029
Строительство и реконструкция системы водоснабжения
031
Реконструкция гидротехнических сооружений
039
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию водохозяйственных сооружений
041
Реабилитация и управление окружающей средой
бассейна рек Нура-Ишим
044
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
056
Повышение конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции Казахстана
086
Кредитование проекта по постприватизационной
поддержке сельского хозяйства
112
Создание электронного правительства
234
Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
004
Строительство и реконструкция объектов охраны
окружающей среды
005
Реабилитация объектов охраны окружающей среды
007
Создание и развитие информационной системы охраны
окружающей среды
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов охраны окружающей среды

023
Мәдениет объектілерін дамыту
024
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тілдерiн дамыту жөніндегі ақпараттық жүйелер құру
694
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
015
Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
005
Қазақстандық Тоқамақ термоядролық материалтану реакторын құру
016
Ақпараттық жүйені дамыту
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
031
"Достық Энерго" АҚ-на кредиттік ресурстар беру
053
Атырау облысында бірінші интеграцияланған газ-химия кешенін салуға "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның кредиттік ресурстар беру
057
Экономика салаларының энергетикалық тиімділігінің деңгейін арттыру
112
Электрондық үкімет құру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
008
Мемлекеттік мекемелердің инфрақұрылымын дамыту
011
Ветеринарлық зертханалар объектілерін дамыту
016
Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгі қолдау
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау
028
Арал теңiзi өңірінің елдi мекендерiн сумен жабдықтау және оның санитариясы
029
Сумен жабдықтау жүйесін салу және реконструкциялау
031
Гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы бюджеттеріне су шаруашылығы құрлыстарын салу және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферті
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне су шаруашылығы құрылыстарын салу және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
041
Нұра-Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
044
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын көбейту
056
Қазақстанның ауыл шаруашылығы өнімдерінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
086
Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау жөніндегі жобаға кредит беру
112
Электрондық үкімет құру
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін оңалту
007
Қоршаған ортаны қорғаудың ақпараттық жүйесін құру және дамыту
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

012
Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием
015
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
006
Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием
205
Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
010
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
208
Министерство обороны Республики Казахстан
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским
профессиональным образованием
017
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
220
Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
042
Повышение квалификации руководящих работников и
менеджеров в сфере экономики
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
030
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
008
Разработка и апробация учебников и учебно-методи-
ческих комплексов для организаций образования, издание и доставка учебной литературы для респуб-
ликанских организаций, предоставляющих услуги в области образования, и казахской диаспоры за рубежом
014
Прикладные научные исследования в области образования
020
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским
профессиональным образованием
045
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
человеческого капитала в рамках электронного правительства
059
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
116
Развитие человеческого капитала в рамках
электронного правительства
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
003
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием
043
Подготовка специалистов в организациях технического
и профессионального, послесреднего образования
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
004
Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием
678
Республиканская гвардия Республики Казахстан
004
Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием
694
Управление делами Президента Республики
Казахстан
011
Переподготовка и специализация врачей за рубежом
05
Здравоохранение
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
009
Прикладные научные исследования в области
здравоохранения
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

012
Жоғары кәсiптік білімi бар мамандар даярлау
015
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігi
006
Жоғары кәсiптік білімi бар мамандар даярлау
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
010
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптік білiмi бар мамандар даярлау
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
220
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
042
Экономика саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктiлігiн арттыру
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi
030
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi
008
Білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi әзiрлеу және байқаудан өткiзу, бiлім беру саласында қызмет көрсететiн республикалық ұйымдар және шетелдегi қазақ диаспорасы үшін оқу әдебиетiн шығару және жеткізу
014
Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
020
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлімi бар мамандар даярлау
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалалары бюджеттеріне электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
059
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
003
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк білімi бар мамандар даярлау
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)
004
Жоғары кәсiптік бiлiмi бар мамандар даярлау
678
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
004
Жоғары кәсiптік бiлiмi бар мамандар даярлау
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Ic басқармасы
011
Дәрігерлердi шетелдерде қайта даярлау және мамандандыру
05
Денсаулық сақтау
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
009
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру