О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2008 года № 249
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2008 года № 977
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 14 марта 2008 года № 249 «О внесении изменения и дополнений в
постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года № 225 и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 октября 2008 года № 977
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 марта 2008 года № 249
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областными
бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы,
направленных на государственную поддержку развития
агропромышленного комплекса
тыс. тенге
п/п
Наименование
областей и
городов
Сумма
расходов
В том числе
на
поддержку
развития
семено-
водства
на
поддержку
развития
племенного
животно-
водства
на
повышение
урожайности
и качества
продукции
растениевод-
ства,
удешевление
стоимости
горючесмазо-
чных
материалов
и других
товарно-
материальных
ценностей,
необходимых
для
проведения
весенне-
полевых и
уборочных
работ
на
субсиди-
рование
стоимости
услуг по
доставке
воды
сельско-
хозяйст-
венным
товаро-
производи-
телям
на
обеспече-
ние
закладки
и выращи-
вания
много-
летних
насаж-
дений
плодовых
культур и
винограда
на
субсиди-
рование
повыше-
ния
продук-
тивности
и качества
продук-
ции
животно-
водства
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 249 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қазандағы N 977 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 249 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 22 қазандағы
N 977 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 14 наурыздағы
N 249 қаулысына
2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды мемлекеттік
қолдауға бағытталған ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын
бөлу
мың теңге
Р/с
N
Облыстар
мен
қалалар-
дың атауы
Шығыстар сомасы
Оның ішінде
тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту
өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға, көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-
материалдық құндылықтардың  құнын арзандатуға
ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
жеміс дақылдары мен жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге
мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлығы