О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2008 года № 1000
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2007 года № 506 "О квоте иммиграции оралманов на 2008 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 137 "О распределении квоты иммиграции оралманов на 2008 год" (САПП Республики Казахстан 2008 г., № 7, ст. 77) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 2 "Количество семей":
в строке "Алматинская" цифры "1450" заменить цифрами "1647";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "1100" заменить цифрами "1300";
в строке "Жамбылская" цифры "1300" заменить цифрами "1498";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "485" заменить цифрами "300";
в строке "Кызылординская" цифры "400" заменить цифрами "300";
в строке "Мангистауская" цифры "1740" заменить цифрами "2180";
в строке "Павлодарская" цифры "600" заменить цифрами "300";
в строке "Южно-Казахстанская" цифры "3162" заменить цифрами "2712".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қарашадағы N 1000 Қаулысы
"Оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 30 желтоқсандағы N 506 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оралмандардың 2008 жылға арналған көшіп келу квотасын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 7, 77-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Отбасы саны" деген 2-бағанда:
"Алматы" деген жолдағы "1450" деген сандар "1647" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "1100" деген сандар "1300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "1300" деген сандар "1498" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "485" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "400" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1740" деген сандар "2180" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "600" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан" деген жолдағы "3162" деген сандар "2712" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов