О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2008 года № 1034
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 23 января 2008 года № 523
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 «О конкурсе по социальной ответственности бизнеса «Парыз» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 36) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса «Парыз», образованной названным Указом:
Мусина                     - Руководителя Администрации
Аслана Еспулаевича           Президента Республики Казахстан,
председателем;
вывести из состава указанной Комиссии Келимбетова К.Н.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
П резидент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қарашадағы N 1034 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы
N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 3, 36-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөніндегі комиссияның құрамына :
Мусин                         - Қазақстан Республикасы Президенті
Аслан Есболайұлы                Әкімшілігінің Басшысы, төраға
енгізілсін;
көрсетілген комиссияның құрамынан Қ.Н. Келімбетов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев