О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 1046
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 46) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
1) строки, порядковые номера 30, 43 и 54 исключить;
2) дополнить строками, порядковые номера 42-2 и 67-1 следующего содержания:
"
42-2
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
пресечения
лжепредприни-
мательства
МФ
Май
Июнь
Ноябрь
Даленов Р.Е.
";
"
67-1
О внесении
изменений
и дополнений в
Таможенный
кодекс
Республики
Казахстан в
связи с
вступлением
Республики
Казахстан
во Всемирную
торговую
организацию
МФ
Август
Ноябрь
Декабрь
Даленов Р.Е.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1046 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 46-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
1) реттік нөмірлер 30, 43 және 54-жолдар алып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 42-2 және 67-1-жолдармен толықтырылсын:
"42-2
Қазақстан Республи-
касының кейбір заңнамалық актілеріне жалған кәсіпкер-
ліктің жолын кесу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтыру-
лар енгізу туралы
Қаржымині
Мамыр
Маусым
Қараша
Р.Е. Дәленов
";
"67-1
Қазақстан Республи-
касының Кеден кодексіне Қазақстан Республи-
касының Дүниежү-
зілік сауда ұйымына кіруіне байланысты өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Тамыз
Қараша
Желтоқсан
Р.Е. Дәленов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов