О подписании Протокола о прекращении действия Соглашения о порядке и размерах перечисления долевых взносов для финансирования Координационной службы Совета командующих Пограничными войсками от 13 ноября 1992 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1049
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о прекращении действия
Соглашения о порядке и размерах перечисления долевых взносов для
финансирования Координационной службы Совета командующих
Пограничными войсками от 13 ноября 1992 года.
2. Подписать Протокол о прекращении действия Соглашения о порядке и размерах перечисления долевых взносов для финансирования Координационной службы Совета командующих Пограничными войсками от 13 ноября 1992 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 ноября 2008 года № 1049
проект
ПРОТОКОЛ
о прекращении действия Соглашения о порядке и размерах
перечисления долевых взносов для финансирования
Координационной службы Совета командующих Пограничными войсками
от 13 ноября 1992 года
Правительства государств-участников Соглашения о порядке и размерах перечисления долевых взносов для финансирования Координационной службы Совета командующих Пограничными войсками от 13 ноября 1992 года, именуемые в дальнейшем Сторонами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Стороны констатируют прекращение действия участников Соглашения о порядке и размерах перечисления долевых взносов для финансирования Координационной службы Совета командующих Пограничными войсками от 13 ноября 1992 года в связи с принятием Решения Совета глав правительств Содружества Независимых Государств о порядке расчета и размерах долевых взносов государств-участников Содружества Независимых Государств на содержание органов Содружества Независимых Государств, финансируемых за счет бюджетных средств государств-участников Содружества Независимых Государств от 25 мая 2006 года.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты его подписания.
Совершено в городе _____ ________ 2008 года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Исполнительном комитете Содружества Независимых Государств, который направит каждому государству, подписавшему настоящий Протокол, его заверенную копию.
За Правительство                        За Правительство
Республики Армения                      Российской Федерации
За Правительство                        За Правительство
Республики Беларусь                     Республики Таджикистан
За Правительство                        За Правительство
Республики Казахстан                    Республики Узбекистан
За Правительство
Кыргызской Республики

1992 жылғы 13 қарашадағы Шекара әскерлері қолбасшылары кеңесінің Үйлестіру қызметін қаржыландыру үшін үлестік жарналарды аудару тәртібі мен көлемі туралы келісімнің әрекетін тоқтату туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1049 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 1992 жылғы 13 қарашадағы Шекара әскерлері қолбасшылары кеңесінің Үйлестіру қызметін қаржыландыру үшін үлестік жарналарды аудару тәртібі мен көлемі туралы келісімнің әрекетін тоқтату туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. 1992 жылғы 13 қарашадағы Шекара әскерлері қолбасшылары кеңесінің Үйлестіру қызметін қаржыландыру үшін үлестік жарналарды аудару тәртібі мен көлемі туралы келісімнің әрекетін тоқтату туралы хаттамаға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 12 қарашадағы
N 1049 қаулысымен
мақұлданған
жоба
1992 жылғы 13 қарашадағы Шекара әскерлері қолбасшылары кеңесінің Үйлестіру қызметін қаржыландыру үшін үлестік жарналарды аудару тәртібі мен көлемі туралы келісімнің әрекетін тоқтату туралы хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын 1992 жылғы 13 қарашадағы Шекара әскерлері қолбасшылары кеңесінің Үйлестіру қызметін қаржыландыру үшін үлестік жарнаны аудару тәртібі мен көлемі туралы келісімге қатысушы мемлекеттердің үкіметтері
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Тараптар Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы үкімет басшыларының кеңесі 2006 жылғы 25 мамырдағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ТМД органдарын ұстауға Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің үлестік жарнасын есептеу тәртібі мен көлемі туралы шешім қабылдауына байланысты 1992 жылғы 13 қарашадағы Шекара әскерлері қолбасшылары кеңесінің Үйлестіру қызметін қаржыландыру үшін үлестік жарналарды аудару тәртібі мен көлемі туралы келісімге қатысушылардың әрекеті тоқтатылғанын атап көрсетеді.
2-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
2008 жылғы_________ ______________ қаласында орыс тілінде бір түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа данасы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетінде сақталады, ол осы Хаттамаға қол қойған әрбір мемлекетке оның расталған көшірмесін жібереді.
Армения Республикасының            Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін                       Үкіметі үшін
Беларусь Республикасының           Тәжікстан Республикасының
Үкіметі үшін                       Үкіметі үшін
Қазақстан Республикасының          Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін                       Үкіметі үшін
Қырғыз Республикасының
Үкіметі үшін