О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2008 года № 1054
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 46) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 37, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 67-2, следующего содержания:
"
67-2.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
обязательного
страхования
гражданско-
правовой
ответственности
владельцев
объектов,
деятельность
которых связана
с опасностью
причинения
вреда третьим
лицам
МЧС
Июнь
Ноябрь
Декабрь
Петров В.В.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қарашадағы N 1054 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 46-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 37-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 67-2-жолмен толықтырылсын:
"67-2.
Қазақстан Республика-
сының кейбір
заңнамалық актілеріне қызметі үшінші тұлғаларға зиян келтіру қаупіне байланысты объектілер иелерінің азаматтық-
құқықтық жауапкер-
шілігін міндетті сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтыру-
лар енгізу туралы
ТЖМ
Маусым
Қараша
Желтоқсан
В.В. Петров
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов