О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года № 67
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1097
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года № 67 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2008 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 30) следующие дополнение и изменения:
Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2008 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденные указанным постановлением:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Организаторами государственных закупок VIII фактора свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией, выступают местные органы государственного управления здравоохранения.";
в приложении к указанным Правилам:
в графе 20:
в строке "ВКО" цифры "468 000" заменить цифрами "467 500";
в строке "Карагандинская" цифры "377 300" заменить цифрами "350 000";
в строке "Костанайская" цифры "377 300" заменить цифрами "376 000";
в строке "СКО" цифры "468 000" заменить цифрами "467 500";
в строке "ЮКО" цифры "468 000" заменить цифрами "467 500";
в строке "Итого" цифры "2 158 600" заменить цифрами "2 128 500";
в графе 24:
в строке "ВКО" цифры "1 314 476" заменить цифрами "1 313 976";
в строке "Карагандинская" цифры "1 527 787" заменить цифрами "1 500 487";
в строке "Костанайская" цифры "1 321 802" заменить цифрами "1 320 502";
в строке "СКО" цифры "1 406 072" заменить цифрами "1 405 572";
в строке "ЮКО" цифры "1 515 144" заменить цифрами "1 514 644";
в строке "Итого" цифры "16 519 387" заменить цифрами "16 489 287".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 67 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1097 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 67 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 2, 30-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2008 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесі:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Гемофилиямен ауыратын ересектерді емдеу кезінде қанды ұйытатын VIII факторды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары болады.";
көрсетілген Ережеге қосымшада :
20-бағанда:
"ШҚО" деген жолдағы "468 000" деген сандар "467 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "377 300" деген сандар "350 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "377 300" деген сандар "376 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"СҚО" деген жолдағы "468 000" деген сандар "467 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"ОҚО" деген жолдағы "468 000" деген сандар "467 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "2 158 600" деген сандар "2 128 500" деген сандармен ауыстырылсын;
24-бағанда:
"ШҚО" деген жолдағы "1 314 476" деген сандар "1 313 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "1 527 787" деген сандар "1 500 487" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "1 321 802" деген сандар "1 320 502" деген сандармен ауыстырылсын;
"СҚО" деген жолдағы "1 406 072" деген сандар "1 405 572" деген сандармен ауыстырылсын;
"ОҚО" деген жолдағы "1 515 144" деген сандар "1 514 644" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "16 519 387" деген сандар "16 489 287" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов