О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2004 года № 1022 и от 15 декабря 2004 года № 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1107
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Kaзaxcтан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 N 1654;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 және 2004 жылғы 15 желтоксандағы N 1324 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1107 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынандай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен

41990
69
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.12.2008 N 1189 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Центральным исполнительным органам направить акимам областей, городов Астаны и Алматы рекомендуемые структуры управлений, согласованные с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, с учетом внесенных изменений и дополнений в типовую структуру, утвержденных настоящим постановлением.

41990
69
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2008.12.20 N 1189 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа
енгізіледі) Қаулысымен.
2. Орталық атқарушы органдар облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне осы қаулымен бекітілген үлгі құрылымға енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен келісілген басқармалардың ұсынылатын құрылымдарын жіберсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

3. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов