О Биртанове Е.А., Нусуповой А.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1123
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Биртанова Елжана Амантаевича вице-министром здравоохранения Республики Казахстан, освободив от этой должности Нусупову Асем Бековну в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Е.А.Біртанов, Ә.Б.Нүсіпова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы N 1123 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Елжан Амантайұлы Біртанов Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Әсем Бекқызы Нүсіпова бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов