О Вощенковой Т.А., Омарове К.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1124
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Вощенкову Тамару Анатольевну вице-министром здравоохранения Республики Казахстан, освободив от этой должности Омарова Кадыра Токтамысовича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Т.А.Вощенкова, Қ.Т.Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы N 1124 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Тамара Анатольевна Вощенкова Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қадыр Тоқтамысұлы Омаров бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                         К. Мәсімов