"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы N 1129 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі  N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 52, 507-құжат; 2001 ж., N 23, 283-құжат; 2006 ж., N 50, 530-құжат, 2008 ж., N 20, 182-құжат, N 30, 292-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Томас Миров                  - Еуропа Қайта құру және Даму банкінің
президенті
Клаудио Дескальци            - "Эни" корпорациясының бас өндірістік
директоры, өндіруді барлау
бөлімшесінің басшысы
Шаою Жао                     - Азия Даму Банкінің вице-президенті;
"Блаватник Лен               - "Аксесс Индастриз, Инк" компаниясының
президенті"
"Булыгин                     - "Русский алюминий" бірлескен
Александр Станиславович        компаниясының бас директоры"
"Джордж Киркланд             - "Шеврон" корпорациясының барлау және
өндіру жөніндегі атқарушы
вице-президенті"
"Лакшми Миттал               - "АрселорМиттал" директорлар кеңесінің
компаниясының президенті, бас
жетекшісі"
"Фаузи Кириякос-Саад         - "Кредит Суисс Групп" компаниясының
Европа, Таяу Шығыс және Африка дамушы
елдері бойынша бас атқарушы директоры,
басқарушы директоры"
"Фрэнк Кайларс               - "АВN АМRO Банк НВ" компаниясының
атқарушы вице-президенті, мұнай-газ
секторының басқарма бастығы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Булыгин                     - "Российский алюминий" компаниясының
Александр Станиславович        бас директоры
"Джордж Киркланд             - "Шеврон" корпорациясының барлау,
өндіру және газ жобалары жөніндегі
атқарушы вице-президенті"
"Лакшми Миттал               - "АрселорМиттал" компаниясының төрағасы
және бас жетекшісі"
"Леонард Блаватник           - "Ассеss Industres Іnс." компаниясының
директорлар кеңесінің төрағасы"
"Фаузи Кириякос-Саад         - "Кредит Суисс" компаниясының ТМД,
Ресей және Түркия елдері бойынша бас
директоры, "Кредит Суисс"
компаниясының (Европа, Таяу Шығыс және
Африка дамушы нарықтары) ЕМЕА елдері
бойынша басқарма мүшесі"
"Фрэнк Кайларс               - "The Royal Bank of Scotland group plc"
компаниясының атқарушы
вице-президенті";
көрсетілген кеңестің құрамынан Джин Личун, Жан Лемьер, Као Стефано шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2008 года № 1129
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Томаса Мирова                    - президента Европейского Банка
Реконструкции и Развития
Клаудио Дескальци                - генерального производственного
директора, главу подразделения
разведки добычи корпорации "Эни"
Шаою Жао                         - вице-президента Азиатского банка
развития;
строки:
"Блаватник Лен                   - президент компании "Аксесс
Индастриз, Инк"
"Булыгин                         - генеральный директор Объединенной
Александр Станиславович            компании "Русский алюминий"
"Джордж Киркланд                 - исполнительный вице-президент по
разведке и добыче корпорации
"Шеврон"
"Лакшми Миттал                   - президент Совета директоров,
Главный руководитель компании
"АрселорМиттал"
"Фаузи Кириякос-Саад             - управляющий директор, Главный
исполнительный директор по
развивающимся странам Европы,
Ближнего Востока и Африки (ЕМЕА)
компании "Кредит Суисс Групп"
"Фрэнк Кайларс                   - исполнительный вице-президент,
начальник управления нефтегазового
сектора компании "ABN AMRO Банк НВ"
изложить в следующей редакции:
"Булыгин                         - генеральный директор Объединенной
Александр Станиславович            компании "Российский алюминий"
"Джордж Киркланд                 - исполнительный вице-президент по
разведке, добыче и газовым
проектам корпорации "Шеврон"
"Лакшми Миттал                   - председатель и Главный
руководитель компании
"АрселорМиттал"
"Леонард Блаватник               - председатель Совета директоров
компании "Access Industries Inc."
"Фаузи Кириякос-Саад             - генеральный директор компании
"Кредит Суисс" по странам СНГ,
России и Турции, член правления
компании "Кредит Суисс" по
странам ЕМЕА (развивающиеся рынки
Европы, Ближнего Востока и
Африки)"
"Фрэнк Кайларс                   - исполнительный вице-президент
компании "The Royal Bank of
Scotland Group plc";
вывести из указанного состава Совета: Джина Личуна, Жана Лемьера, Као Стефано.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев