О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1177
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 46) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 38, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 55-2, следующего содержания:
"
55-2
Об органах
внешней
разведки
в Республике
Казахстан
КНБ
Июль
Август
Декабрь
Шаяхметов А.Ш.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1177 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 46-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспарында :
реттік нөмірі 38-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 55-2-жолмен толықтырылсын:
"55-2
Қазақстан Республикасындағы сыртқы барлау органдары туралы
ҰҚК
Шілде
Тамыз
Желтоқсан
Ә.Ш. Шаяхметов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов