О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1244
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 1389 "О некоторых вопросах Национальной железнодорожной компании и национальных перевозчиков" следующее изменение:
в пункте 3 слова "до 1 января 2009 года" заменить словами "до 1 января 2012 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 1389 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1244 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық темір жолы компаниясы мен ұлттық тасымалдаушылардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы N 1389 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы "2009 жылғы 1 қаңтарға дейін" деген сөздер "2012 жылғы 1 қаңтарға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов