О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 217
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1330. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2010 года № 682.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.07.2010 № 682 (порядок введения в действие см. п.3).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 217 "Некоторые вопросы перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 121) следующее изменение:
в преамбуле цифры "278" заменить цифрами "299".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 217 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1330 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 шілдедегі № 682 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.01 № 682 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жеке тұлғалардың тауарларды Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізуінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 217 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 12, 121-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспедегі "278" деген сандар "299" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов