О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О Бузубаеве Т.И."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года № 68
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О Бузубаеве Т.И.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Распоряжение Президента Республики Казахстан
О Бузубаеве Т.И.
1. Отозвать с 1 января 2009 года Бузубаева Токтасына Искаковича с должности заместителя Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Секретариат Организации Договора о коллективной безопасности о принятом решении.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Т.Ы. Бұзубаев туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 68 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Т.Ы. Бұзубаев туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Т.Ы. Бұзубаев туралы
1. 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап Тоқтасын Ысқақұлы Бұзубаев Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы Бас хатшысының орынбасары қызметінен кері шақырып алынсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі қабылданған шешім туралы Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының хатшылығын хабардар етсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев