О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2007 года № 1219
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2009 года № 165
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2007 года № 1219 "Об утверждении Плана мероприятий по развитию фондового рынка и повышению инвестиционной активности населения на фондовом рынке на 2008 год".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1219 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 165 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қор нарығын дамыту және қор нарығындағы халықтың инвестициялық белсенділігін арттыру жөніндегі 2008 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы " Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1219 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов