Об Абденове С.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2009 года № 280
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
освободить Абденова Серика Сакбалдиевича от должности вице-министра труда и социальной защиты Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

С.С. Әбденов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 280 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Серік Сақбалдыұлы Әбденов Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов