Об Арифханове А.А., Бишигаеве А.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2009 года № 283
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Арифханова Айдара Абдразаковича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, освободив от этой должности Бишигаева Аскара Дарушевича согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.Ә. Әріпханов, А.Д. Бишығаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 283 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Айдар Әбдіразақұлы Әріпханов Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, берген өтінішіне сәйкес Асқар Дәруішұлы Бишығаев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов