О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 297
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 518) следующие изменения и дополнение:
по тексту постановления слова "Национальный холдинг "КазАгро", "Нацхолдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", "Холдинг "КазАгро";
в Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро", утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и по тексту слова "Национальный холдинг "КазАгро", "Нацхолдинг "КазАгро" заменить словами "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", "Холдинг "КазАгро";
в перечне акционерных обществ, государственные пакеты акций которых передаются в оплату размещаемых акций АО "Национальный холдинг "КазАгро", утвержденном указанным постановлением:
заголовок после слова "Национальный" дополнить словом "управляющий".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами в месячный срок внести предложения по внесению изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан в соответствии с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1247 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 297 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1247 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 49, 518-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы" деген сөздермен, бұдан әрі қаулының мәтіні бойынша "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы қызметінің негізгі қағидаттары туралы меморандумда:
тақырыбындағы және 1-бөлімдегі "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" деген сөздермен, "ҚазАгро" ұлтхолдингі" және мәтін бойынша "ҚазАгро" ұлттық холдингі" деген сөздер "ҚазАгро" холдингі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері "ҚазАгро" ұлттық холдингі" АҚ-ның орналастырылатын акцияларын төлеуге берілетін акционерлік қоғамдардың тізбесінде:
тақырыбы "ұлттық" деген сөзден кейін "басқарушы" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілеріне осы қаулыға сәйкес өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов