О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственных закупках"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2009 года № 415
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан, "О государственных закупках".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                              К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О
государственных закупках"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2007 г., № 17, ст. 135; 2008 г., № 13-14, ст. 58; № 20, ст. 87; № 21, ст. 97; № 24 ст. 128; Закон Республики Казахстан от 20 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности", опубликованный в газетах "Егемен Қазақстан" 27 февраля 2009 года и "Казахстанская правда" 26 февраля 2009 года) следующие дополнения:
1) пункт 3 статьи 41 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) товаров, работ, услуг для реализации антикризисных мер, определенных Правительством Республики Казахстан.";
2) статью 47-1 дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Положение подпункта 9) пункта 3 статьи 41 настоящего Закона действует до 1 января 2011 года.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметнінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 415 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Мемлекеттік сатып алу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы
1-бап . "Мемлекеттік сатып алу туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2007 ж., N 17, 135-құжат; 2008 ж., N 13-14, 58-құжат; N 20, 87-құжат; N 21, 97-құжат; N 24, 128-құжат; 2009 жылғы 27 ақпанда "Егемен Қазақстан" және 2009 жылғы 26 ақпанда "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне аудиторлық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы ) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) 41-баптың 3-тармағы 8) тармақшасындағы "қызметтерді" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған дағдарысқа қарсы шараларды іске асыру үшін тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді";
2) 47-1-бап мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Осы Заңның 41-бабының 3-тармағы 9) тармақшасының ережесі 2011 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.".
2-бап . Осы Заң алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті