О Турмагамбетове М.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 425
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Турмагамбетова Мажита Абдыкаликовича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

М.Ә. Тұрмағамбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 425 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Мәжит Әбдіқалықұлы Тұрмағамбетов Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов