О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2009 года № 527
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы" следующие изменение и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 006 "Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта":
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
в графе 3 строки "Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы и аэровокзала аэропорта Кокшетау" цифры "2160000" заменить цифрами "160000";
дополнить строкой следующего содержания:
"Реконструкция взлетно-посадочной полосы
и переоснащение аэродромной и сервисной
спецтехникой аэропорта "Коркыт-Ата"
г. Кызылорда                                 2000000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 сәуірдегі N 527 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникация" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген әкімші бойынша:
006 "Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау" деген бағдарламада:
005 "Ішкі көздер есебінен" деген кіші бағдарламада:
"Көкшетау аэропортының жасанды ұшып-қону алаңы мен аэровокзалын қайта құру" деген жолдың 3-бағанындағы "2160000" деген сандар "160000" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қызылорда қаласының "Қорқыт Ата" әуежайының
ұшу-қону жолағын реконструкциялау және аэродромдық
және сервистік арнайы техникамен қайта жарақтандыру   2000000".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының:
Премьер-Министрі                                 К. М ә сімов