Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки и проведения экспертизы технико-экономических обоснований, мастер-планов, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, мастер-планов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2009 года № 565
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.08.2009 N 1224.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки и проведения экспертизы технико-экономических обоснований, мастер-планов, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, мастер-планов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2009 год.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.08.2009 N 1224.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2009 года № 565
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки и проведения экспертизы
технико-экономических обоснований, мастер-планов,
консультативного сопровождения концессионных проектов которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и
концессионных проектов, мастер-планов, консультативное
сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики Казахстан
на 2009 год
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 21.08.2009 N 1224; с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 04.12.2009 № 2009.
п/п
Наименование
проекта
Объем
финансирования
разработки и
проведения
государствен-
ной экспертизы
технико-эконо-
мических
обоснований
республикан-
ских бюджетных
инвестиционных
проектов
(тыс. тенге)
Объем
финансирования
разработки и
проведения
государствен-
ной экспертизы
технико-эконо-
мических
обоснований
концессионных
проектов
(тыс. тенге)
Объем
финанси-
рования
консуль-
тативного
сопровож-
дения
концес-
сионных
проектов
(тыс.
тенге)
Объем
финансиро-
вания
мастер-
планов
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1
Создание Единой
дежурно-диспет-
черской службы
(ЕДДС) в
Республике
Казахстан

Техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама жүргізуді, мастер-жоспарларды қаржыландыру, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 565 Қаулысы
Ескерту. Тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.08.21 N 1224 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама жүргізуді, мастер-жоспарларды қаржыландыру, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.08.21 N 1224 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 21 сәуірдегі
N 565 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама
жүргізуді қаржыландыру, мастер-жоспарларды, концессиялық
жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға
арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық
және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның
сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу"
бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын
бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2009.08.21. N 1224, өзгерту енгізілді - 2009.12.04 N 2009 Қаулыларымен.
Р/с
N
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді және оларға мемлекеттік сараптама жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концесиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді және оларға мемлекеттік сараптама жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Мастер-жоспарларды қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
1
Қазақстан Республикасында Бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызмет (БКДҚ) құру

22 000
Республиканская гвардия Республики Казахстан
2
Строительство
военного городка
бригады
Республиканской
гвардии
37 700
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
3
Реконструкция
участка «Ташкент
- Шымкент -
граница
Жамбылской
области»
автомобильной
дороги «Граница
Республики
Узбекистан (на
Ташкент) -
Шымкент - Тараз
- Алматы -
Хоргос через
Кокпек, Коктал,
Благовешенку, с
подъездами к
границе
Республики
Кыргызстан»
30 000
4
Внедрение
интеллектуально-
транспортной
системы (ИТС) и
эксплуатации
участка «Астана
Щучинск»
автомобильной
дороги Астана
Петропавловск
через город
Кокшетау
56 999
5
Строительство
(реконструкция)
и эксплуатация
участка «Алматы
- Капшыгай»
автомобильной
дороги «Алматы -
Усть-
Каменогорск»
29 279
6
Реконструкция и
эксплуатация
участка «Астана
- Караганды»
автомобильной
дороги «граница
Российской
Федерации (на
Екатеринбург) -
Алматы, через
города Костанай,
Астана,
Караганды»
110 516
7
Строительство и
эксплуатация
автомобильной
дороги «Большая
Алматинская
кольцевая
автомобильная
дорога (БАКАД)»
7 000
8
Реконструкция и
эксплуатация
участка «Алматы
- Хоргос»
автомобильной
дороги «Граница
Республики
Узбекистан (на
Ташкент) -
Шымкент - Тараз
- Хоргос, через
Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к
границе
Республики
Кыргызстан»
70 167
9
Разработка
отраслевых
мастер-планов
по наиболее
перспективным
направлениям
развития
отраслей
транспортной
инфраструктуры
210 000
9-1
Строительство
защитного гидро-
технического
сооружения
Шульбинского
шлюза
10 740
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
10
Разработка
отраслевых
мастер-планов
по наиболее
перспективным
направлениям
развития
отраслей
промышленности и
машиностроения
469 112
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
11
Разработка
отраслевого
мастер-плана
по наиболее
перспективным
направлениям
туристской
индустрии
22 598
11-1
Строительство
инженерно-ком-
муникационных
сетей "Туристско
-рекреационный
комплекс
"Каскасу" в
Толебийском
районе Южно-
Казахстанской
области
10 691
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
12
Разработка
отраслевых
мастер-планов
по наиболее
перспективным
направлениям
развития
отраслей агро-
промышленного
комплекса и
сельскохозяйст-
венной
переработки

22 000
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
2
Республикалық ұлан бригадасының әскери қалашығын салу
37 700
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
3
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Қырғыз Республикасының шекарасына кіреберістерімен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас" автомобиль жолының "Ташкент - Шымкент - Жамбыл облысының шекарасы" учаскесін қайта жаңарту
30 000
4
Зияткерлік көлік жүйесін (ЗКЖ) енгізу және Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл автомобиль жолының "Астана - Щучинск" учаскесін пайдалану
56 999
5
"Алматы - Өскемен" автомобиль жолының "Алматы - Қапшағай" учаскесін салу (қайта жаңарту) және пайдалану
29 279
6
"Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы" автомобиль жолының "Астана - Қарағанды" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
110 516
7
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы" (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
7 000
8
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Қырғыз Республикасының шекарасына кіреберістерімен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент -Т араз - Қорғас" автомобиль жолының "Алматы - Қорғас" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
70 167
9
Көлік инфрақұрылымы салаларын дамытудың неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспарлар әзірлеу
210 000
9-1
Шүлбі шлюзінің қорғау гидротехникалық құрылысын салу
10 740
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
10
Өнеркәсіп және машина жасау салаларын дамытудың неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспарлар әзірлеу
469 112
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
11
Туристік индустрияның неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспар әзірлеу
22 598
11-1
Оңтүстік Қазақстан облысының Төле би ауданында "Қасқасу" туристік-рекреациялық кешені" инженерлік-коммуникациялық желілерін салу
10 691
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
12
Агроөнеркәсіптік кешен мен ауыл шаруашылығын қайта өңдеу салаларын дамытудың неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспарлар әзірлеу