О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 659
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1367 «Об утверждении Правил оценки качества работы административных государственных служащих» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 629).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1367 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы N 659 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жұмыс сапасын бағалау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1367 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 629-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
премьер-Министрі                                    К. Мәсімов