О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1207
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2009 года № 746
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1207 "Об утверждении Стратегического плана Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 . "Стратегические направления деятельности Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы":
в стратегическом направлении 1. "Обеспечение доступности качественного образования":
в цели 2:
графу "Целевой индикатор" строки "Обеспечение доступности школьного образования и повышение его качества" дополнить абзацем следующего содержания:
"Доля отремонтированных школ от их общего количества (2009 г. - 12%)";
в графе "Целевой индикатор" цели 3:
в строке "Задача 1. Расширение доступности технического и профессионального образования цифры "23,6 %" и "98 %" заменить соответственно цифрами "28,8 %" и "100 %";
в стратегическом направлении 2. "Научное и научно-техническое обеспечение базовых отраслей экономики и социальной сферы":
в графе "Показатели" строки "Задача 5. Повышение качества научных исследований" слова "Количество национальных научных лабораторий и лабораторий инженерного профиля при ВУЗах, оснащенных оборудованием соответствующим международным стандартам, (2009 г. - 1/1, 2010 г. - 1/1, 2011 г. - 1/1)" исключить;
в графе "Показатели" строки "Задача 6. Социальная поддержка выдающихся, а также молодых талантливых ученых, внесших крупный вклад в развитие отечественной науки и техники; материальное стимулирование научно-технической деятельности" слова "Присуждение премий ученым и специалистам, внесшим выдающийся вклад в развитие науки и техники (2009 г. - 75, 2010 г. - 75, 2011 г. - 75), талантливым молодым ученым (2009 г. - 150, 2010 г. - 150, 2011 г. - 150)" заменить словами "Количество государственных стипендий выдающимся ученым (2009 г. - 75, 2010 г. - 75, 2011 г. - 75), количество государственных стипендий талантливым молодым ученым (2009 г. - 150, 2010 г. - 150, 2011 г. - 150)";
в разделе 8 "Бюджетные программы":
в бюджетной программе "Услуги по формированию и реализации государственной политики в области образования и науки":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1207 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 мамырдағы N 746 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1207 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі қызметінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық бағыттары" деген 3-бөлімде:
"Сапалы білімге қол жеткізуді қамтамасыз ету" деген 1-стратегиялық бағытта:
2-мақсатта:
"Мектептегі білімге және оның сапасын арттыруға кол жетімділікті қамтамасыз ету" деген жолдың "Нысаналы индикатор" деген бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мектептердің жалпы санынан жөнделгендерінің үлесі (2009 ж. - 12 %)";
3-мақсаттың "Мақсатты индикатор" деген бағанында:
"1-міндет. Техникалық және кәсіптік білім беруге қолжетімділікті ұлғайту" деген жолда "23,6 %" және "98 %" деген сандар тиісінше "28,8 %" және "100 %" деген сандармен ауыстырылсын;
"Экономика мен әлеуметтік саланың базалық салаларын ғылыми және ғылыми-техникалық қамтамасыз ету" деген 2-стратегиялық бағытта:
"5-міндет. Ғылыми зерттеулер сапасын арттыру" деген жолдың "Көрсеткіштер" деген бағанында "Халықаралық стандарттарға сәйкес жабдықтармен жарақтандырылған ЖОО-лар жанындағы ұлттық ғылыми зертханалар мен инженерлік бейінді зертханалар саны (2009 ж. - 1/1, 2010 ж. - 1/1, 2011 ж.- 1/1)" деген сөздер алынып тасталсын;
"6-міндет. Көрнекті, сондай-ақ отандық ғылым мен техниканың дамуына зор үлес қосқан талантты жас ғалымдарды әлеуметтік қолдау; ғылыми-техникалық қызметті материалдық ынталандыру" деген жолдың "Көрсеткіштер" деген бағанында "Ғылым мен техниканың дамуына көрнекті үлес қосқан ғалымдар мен мамандарға (2009 ж. - 75, 2010 ж. - 75, 2011 ж. - 75), талантты жас ғалымдарға сыйлықақы беру (2009 ж. - 150, 2010 ж. - 150, 2011 ж. - 150)" деген сөздер "Аса көрнекті ғалымдарға төленетін мемлекеттік стипендиялар саны (2009 ж. - 75, 2010 ж. - 75, 2011 ж. - 75), талантты жас ғалымдарға төленетін мемлекеттік стипендиялар саны (2009 ж. - 150, 2010 ж. -150, 2011 ж. - 150)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламалар" деген 8-бөлімде:
"Білім және ғылым саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:

в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1904579" заменить цифрами "1891535";
в бюджетной программе "Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "201437" заменить цифрами "205367";
в бюджетной программе "Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1359856" заменить цифрами "1651647";
в бюджетной программе "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в графе "2009 г.":
в строке "Показатели количества" цифру "6" заменить цифрой "4";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "18866393" заменить цифрами "16415851";
в бюджетной программе "Государственные премии и стипендии":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "93238" заменить цифрами "117833";
в бюджетной программе "Обучение и воспитание одаренных детей":
в "Показателе эффективности":
строку:
"
- 7-11(12) классах
интеллектуальных школ
(государственное задание)
тыс.
тенге
-
-
324,0
349,9
376,2
" исключить;
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "3202158" заменить цифрами "3006951";
бюджетную программу "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и города Алматы для сейсмоусиления объектов образования" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в бюджетной программе "Материально-техническое оснащение государственных организаций в сфере обеспечения науки":
в графе "2009 г.":
в строке "Показатели количества" цифру "3" исключить;
в строке "Показатели эффективности" цифры "20" исключить;
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "61000" исключить;
в бюджетной программе "Подготовка специалистов с высшим и послевузовским образованием":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "29800159" заменить цифрами "31834028";
в бюджетной программе "Методологическое обеспечение системы образования и анализ качества образовательных услуг":

"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "1904579" деген сандар "1891535" деген сандармен ауыстырылсын;
"Техникалық және кәсіптік, ортадан кейінгі білім бағдарламалары бойынша оқып жатқандарға әлеуметтік қолдау көрсету" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыру шығындар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "201437" деген сандар "205367" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыру шығындары" деген жолдың "2009 ж" деген бағанында "1359856" деген сандар "1651647" деген сандармен ауыстырылсын;
"Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламада:
"2009 ж." деген бағанда:
"Сандық көрсеткіштері" деген жолда "6" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру шығындары" деген жолда "18866393" деген сандар "16415851" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік сыйлықтар және стипендиялар" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығындар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "93238" деген сандар "117833" деген сандармен ауыстырылсын;
"Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу" деген бюджеттік бағдарламада:
"Тиімділік көрсеткіштерінде":
мына:
"
- зияткерлік мектептері 7-11 (12) сыныптарда (мемлекеттік тапсырмасы)
мың теңге
-
-
324,0
349,9
376,2
"
деген жол алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі шығындар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "3202158" деген сандар "3006951" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін және Алматы облысының облыстың бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Ғылымды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бюджеттік бағдарламада:
"2009 ж." деген бағанда:
"Сандық көрсеткіштер" деген жолда "3" деген сан алынып тасталсын;
"Нәтижелер көрсеткіштері" деген жолда "20" деген сандар алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығындар" деген жолда "61000" деген сандар алынып тасталсын;
"Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "29800159" деген сандар "31834028" деген сандармен ауыстырылсын;
"Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету және білім беру қызметтерінің сапасын талдау" деген бюджеттік бағдарламада:

в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "873936" заменить цифрами "906732";
в бюджетной программе "Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "14490302" заменить цифрами "12683892";
в бюджетной программе "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов образования":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "6782228" заменить цифрами "6582228";
бюджетную программу "Оказание социальной поддержки обучающимся по программам высшего и послевузовского образования" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
бюджетную программу "Увеличение уставного капитала АО "Финансовый центр" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
бюджетную программу "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений организаций образования" изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
в бюджетной программе "Материально-техническое оснащение Министерства образования и науки Республики Казахстан":
в графе "2009 г.":
в строке "Показатели результата" цифры "40" исключить;
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "47638,0" заменить цифрами "38104,0";
в бюджетной программе "Материально-техническое оснащение организаций образования":
в графе "2009 г." строки "Показатели количества" цифры "270" заменить цифрами "365";
в бюджетной программе "Увеличение уставного капитала АО "Өркен":
в строке "Описание" слова "Пополнение уставного капитала на" дополнить словами "проектирование, перепривязку, строительство и";
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2334745" заменить цифрами "7534745";
в бюджетной программе "Обеспечение качества образования":
в графе "2009 г." строки "Расходы на реализацию программы" цифры "728546" заменить цифрами "776879";
в бюджетной программе "Увеличение уставного капитала АО "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат":
в графе "2009 г.":
в строке "Показатели количества" цифры "1", "2" исключить;
в строке "Показатели результата" цифру "2" исключить;
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "1000000" исключить;
дополнить бюджетной программой "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подготовку и переподготовку кадров" согласно приложению 5 к настоящему постановлению.

"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі шығындар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "873936" деген сандар "906732" деген сандармен ауыстырылсын;
"Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығындар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "14490302" деген сандар "12683892" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі шығындар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "6782228" деген сандар "6582228" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім бағдарламалары бойынша оқып жатқандарға әлеуметтік қолдау көрсету" деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Қаржы орталығы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Білім ұйымдары ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу" деген бюджеттік бағдарлама осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігін материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бюджеттік бағдарламада:
"2009 ж." деген бағанда:
"Нәтиже көрсеткіштері" деген жолда "40" деген сандар алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолда "47638,0" деген сандар "38104,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Білім ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бюджеттік бағдарламада:
"Сандық көрсеткіштер" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "270" деген сандар "365" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өркен" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген бюджеттік бағдарламада:
"Сипаттама" деген жолда "мектепке арналған" деген сөздер "мектепті жобалауға, қайта байланыстыруға, салуға және олар үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру шығындары" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "2334745" деген сандар "7534745" деген сандармен ауыстырылсын;
"Білім сапасын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009 ж." деген бағанында "728546" деген сандар "776879" деген сандармен ауыстырылсын;
"Парасат" Ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ-ның жарғылық капитал ұлғайту" деген бюджеттік бағдарламада:
"2009 ж." деген бағанда:
"Сандық көрсеткіштер" деген жолда "1", "2" деген сандар алынып тасталсын;
"Нәтижелер көрсеткіштері" деген жолда "2" деген сан алынып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығындар" деген жолда "1000000" деген сандар алынып тасталсын;
осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кадрларды даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2009 года № 746
Администратор
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и
областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для
сейсмоусиления объектов образования
Описание
Целевые трансферты на развитие
Стратегическое
направление
1. Обеспечение доступности качественного образования
Цель
1. Обеспечение равного доступа к дошкольному образованию
Задачи
1. Увеличение сети организаций дошкольного образования
Цель
2. Обеспечение доступности школьного образования и повышение его
качества
Задачи
1. Развитие сети школ
Цель
3. Удовлетворение потребностей отраслей экономики квалифицированными
и конкурентоспособными специалистами технического и обслуживающего
труда
Задачи

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 19 мамырдағы
N 746 қаулысына
1-қосымша
Әкімшісі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін және Алматы облысының облыстық бюджеті мен Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
Сипаттамасы
Нысаналы даму трансферттері
Стратегиялық бағыты
1. Сапалы білімге қол жеткізуді қамтамасыз ету
Мақсаты
1. Мектепке дейінгі білімге тең қол жеткізуді қамтамасыз ету
Міндеттері
1. Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының желісін көбейту
Мақсаты
2. Мектептегі білімге кол жеткізуді қамтамасыз ету және оның сапасын арттыру
Міндеттері
1. Мектеп желілерін дамыту
Мақсаты
3. Экономика салаларының білікті әрі бәсекеге қабілетті техникалық және қызмет көрсету еңбегі мамандарын қажеттілігін қанағаттандыру
Міндеттері

23 958
29 949
38 931
Размер стипендии
докторам PhD
тенге
29 359
29 359
36 699
45 873
59 635
Размер повышения государственной стипендии студентам, имеющим по
результатам экзаменационной сессии только оценки «отлично»  - 15 %
Размер повышения государственной стипендии слепым или глухонемым
студентам - 75 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, из числа детей-
сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, но находящихся под
опекой (попечительством) граждан - 30 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, приравненным по
льготам и гарантиям к инвалидам войны - 50 %
Размер повышения государственной стипендии обучающимся, которым назначена
стипендия Президента Республики Казахстан -100 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, получающим
государственные именные стипендии - 45 %
Показатели
результата
Своевременная и полная выплата стипендий и денежных компенсаций
на проезд
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
8 595 943
9 690 436
14 257 342

23 958
29 949
38 931
PhD докторларына берілетін стипендия мөлшері
теңге
29 359
29 359
36 699
45 873
59 635
Емтихан сессиясы нәтижелері бойынша тек "өте жақсы" деген бағалары бар студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері - 15%
Зағип немесе мылқау-керең студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері - 75 %
Жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, бірақ азаматтардың қарауында (қамқорлығында) қатарындағы студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері - 30 %
Жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғыс мүгедектеріне теңестірілген студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері - 50 %
Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясы тағайындалған студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері - 100 %
Мемлекеттік атаулы стипендиялар алатын студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері - 45 %
Нәтиже көрсеткіштері
Стипендия мен жол жүруге арналған ақшалай өтемақыларды толық әрі уақтылы төлеу
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
8 595 943
9 690 436
14 257 342

1 384 943
1 156 627
1 085 967
884 194
884 194
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2009 года № 746
Администратор
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Бюджетная
программа
(подпрограмма)
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на подготовку и переподготовку кадров
Описание
Перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
подготовку и переподготовку кадров
Стратегическое
направление
1. Обеспечение доступности качественного образования
Цель
3. Удовлетворение потребностей отраслей экономики квалифицированными и
конкурентоспособными специалистами технического и обслуживающего труда
Задачи
1. Расширение доступности технического и профессионального
образования.
Показатели
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007 г.
2008 г.
2009 г.
2010 г.
2011 г.
Показатели
количества
Количественные показатели определены соглашениями о результатах,
заключенными с акимами областей, городов Астаны и Алматы
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны, Алматы
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге

1 384 943
1 156 627
1 085 967
884 194
884 194
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 19 мамырдағы
N 746 қаулысына
5-қосымша
Әкімшісі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама)
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кадрларды даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттамасы
Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кадрлар даярлауға және қайта даярлауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару
Стратегиялық бағыты
1. Сапалы білімге кол жеткізуді қамтамасыз ету
Мақсаты
3. Экономика салаларының білікті және бәсекеге қабілетті техникалық және қызмет көрсету еңбегі мамандарына қажеттілігін қанағаттандыру
Міндеттері
1. Техникалық және кәсіптік білімге қол жетімділікті кеңейту
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 ж.
2008 ж.
2009 ж.
2010 ж.
2011 ж.
Сандық көрсеткіштері
Сандық көрсеткіштер облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен жасалған нәтижелер туралы келісімдерде айқындалған
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана, Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер аудару
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге