О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Греческой Республике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2009 года № 749
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Греческой Республике".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан
в Греческой Республике
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Греческой Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Греческой Республике путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Греческой Республике.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                         Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 мамырдағы N 749 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасының Грек Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев