О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2009 года № 785
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
строки:
«Исекешев                   - Помощник Президента
Асет Орентаевич               Республики Казахстан»
«Школьник Владимир          - Министр индустрии и торговли
Сергеевич                     Республики Казахстан»;
изложить в следующей редакции:
«Бишимбаев                  - Помощник Президента
Куандык Валиханович           Республики Казахстан»
«Исекешев                   - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан»;
дополнить строкой следующего содержания:
«Молдажанова                - независимый директор
Гульжан Талаповна                                  ».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы N 962 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 мамырдағы N 785 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы N 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Исекешев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы               көмекшісі"
"Школьник Владимир          - Қазақстан Республикасының Индустрия
Сергеевич                     және сауда министрі";
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бішімбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы            көмекшісі"
"Исекешев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы               және сауда министрі";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Молдажанова                - тәуелсіз директор
Гүлжан Талапқызы                                     ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов